Walentynki w Centrum Handlowym INBAG

INBAG_A1Nieważne, czy dopiero poznaliście miłość swojego życia, czy jesteście w związku od lat – Walentynki warto przeżyć w wyjątkowy sposób.

Impreza Walentynkowa w Centrum Handlowym INBAG w Bartoszycach jest organizowana 14 lutego w godzinach: 10.00 – 17.00. W romantycznie zaaranżowanym Centrum przygotowaliśmy na ten dzień ciekawe atrakcje.
Imprezę poprowadzi w rytmie standardów muzycznych o tematyce miłosnej profesjonalny Konferansjer. Specjalnie dla zakochanych zostaną zorganizowane słodkie wróżby. Uczestnicy imprezy będą mogli. wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami..
Jeśli jesteście gotowi wspaniale się bawić na imprezie Walentynkowej w Centrum Handlowym INBAG, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Przez trzy dni (12-14.02) w Centrum do Państwa dyspozycji będzie totem multimedialny. Do wygrania są wspaniałe nagrody m.in. weekend w Spa dla dwojga. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniach od 12 do 14 lutego zrobić zakupy za minimum 100 zł w naszych sklepach i zagrać. W dniu imprezy o godz. 15.00 nagrodzimy 3 najlepszych uczestników.
Regulamin konkursu dostępny na stronie galerii.
Zapraszamy!

Regulamin konkursu walentynkowego.docx