Ograniczenie funkcjonowania obiektu

Drodzy Klienci,

wyjaśniamy, że w INBAG w okresie zagrożenia pandemicznego mogą wystąpić częściowe lub całkowite ograniczenia funkcjonowania obiektu.

Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom m. in. dóbr i usług pierwszej potrzeby mogą otworzyć swoje lokale.

Sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco będziemy informować Was za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu Facebook o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali.

Pozostali najemcy zaprzestali prowadzenia działalności.

Na dzień dzisiejszy otwarte są następujące lokale:

drogeria Natura (9:00-18:00),
RTV Euro AGD (9:00-18:00),
Pepco (10:00-18:00),
Diverse (9:00-18:00),
Świat Zabawek (10:00-17:00)
oraz market spożywczy Delikatesy Centrum (7:00-20:00).

Jednocześnie wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów. Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych.

W trosce o bezpieczeństwo, prosimy Was, abyście przed udaniem się do galerii, zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali.

Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum.