Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom życzymy nieustającej ciekawości świata, bezgranicznej wyobraźni, aby tworzyć i poznawać, oraz wiecznej radości, która dodaje skrzydeł.

Dzień Matki

Wszystkim Mamom życzymy wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, radości i jak najmniej trosk.

Dzień Dziecka w INBAG Bartoszyce

W najradośniejszy dzień w roku – 1 czerwca, INBAG Bartoszyce odwiedzi Myszka Minnie, która będzie wręczała dzieciom drobne upominki. Nasz wyjątkowy gość będzie spacerował po terenie obiektu handlowego w godzinach 12:00-15:00. Serdecznie zapraszamy!  

Boże Ciało

Informujemy, że 30 maja jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasz obiekt handlowy będzie nieczynny. Zapraszamy ponownie w piątek!

Młynek Cafe ponownie otwarty, zapraszamy!

Zapraszamy do kawiarni, która od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę swoim rustykalnym, ale jednocześnie nowoczesnym wystrojem, który tworzy przytulną atmosferę idealną do relaksu i delektowania się wyjątkowymi smakami. W „Młynek Cafe” wszystkie dania są przygotowywane z najwyższą starannością, z dbałością o jakość składników. Od tradycyjnych kanapek po kreatywne sałatki, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie można…

Godziny otwarcia w majówkę

Informujemy, że 1 i 3 maja to dni wolne od handlu, w związku z czym INBAG Bartoszyce będzie nieczynny. 2 maja, sklepy będą otwarte tak jak w każdy inny czwartek roku.