Martes Sport

OBUWIE DAMSKIE I MĘSKIE ADIDAS BREEZE CENA 129,99ZŁ Z 199,99ZŁ

Buty stworzona dla osób, które w każdej wolnej chwili biegają. Specjalnie opracowana podeszwa, pozwoli na bieganie zarówno na bieżni jak i w terenie. Będzie amortyzowała każdą nierówność, i idealnie się sprawdzi na bezdrożach. Siateczkowa cholewka odpowiedzialna jest za doprowadzenie maksymalnej ilości powietrza do naszych stóp. Materiały z których został wykonany są najwyższej jakości i gwarantują długi czas użytkowania

OBUWIE MĘSKIE REEBOK SUBLITE TRAINS RS CENA 139,99ZŁ Z 249,00ZŁ
Męskie obuwie stworzone z myślą o mężczyznach spędzających swoje wolne chwile aktywnie. Siateczkowa cholewka zadba o odpowiednią cyrkulacje powietrza. A wzmocnienia w postaci skóry syntetycznej wzmocnią ją dodatkowo. Będziemy mieli pewność że wytrzymają ekstremalne obciążenia, i nie zawiodą nas podczas intensywnego treningu. Specjalnie opracowana podeszwa jest elastyczna, oraz ochroni nas przed poślizgiem.
Obuwie ma oryginalny wygląd, oraz jest oznaczone nowym logiem producenta. Przewaga uniwersalnej czerni na pewno świetnie skomponuje się z naszym strojem do biegania. A ich niska waga nie obciąży dodatkowo naszych nóg.

OBUWIE MĘSKIE REEBOK YOURFLEX TRAIN CENA 139,99ZŁ Z 229,00ZŁ
Yourflex Train to męskie obuwie stworzone z myślą o biegaczach, również długodystansowcach. Nowoczesna, elastyczna podeszwa amortyzuje nierówności podłoża oraz ułatwia bieg w szybszym tempie.

Wzmocnione boki cholewki zwiększają wytrzymałość obuwia. Siateczkowa cholewka odpowiada także za wentylację wewnętrznej powierzchni butów. Produkt należy do najnowszej kolekcji, na jego tylnej części umieszczono nowe logo producenta.
maters_hit2