Nowoczesne Centrum, które zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o wygodzie klientów. Dogodne usytuowanie w samym centrum sprawia, że jest to idealne miejsce na rodzinne zakupy. Nasze Centrum Handlowe cechuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Jest to miejsce przeznaczone dla ludzi, którzy cenią sobie jakość za rozsądną cenę. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie każde zakupy w naszym Centrum są przyjemnością. Bogata oferta daje możliwość dokonania zakupów w markowych butikach.
Warto też śledzić nasze aktualne promocje oraz kalendarz wydarzeń – często organizujemy różnego rodzaju imprezy oraz akcje społeczne. W Centrum Handlowym INBAG można zobaczyć różnorodne występy, pokazy oraz wziąć udział w licznych konkursach.
Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Handlowego INBAG!
Z pewnością nasza oferta sprawi, że każdy z Państwa znajdzie tu miejsce warte uwagi.

Właścicielem oraz zarządcą Centrum Handlowego INBAG jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych www.inbap.com

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający przez Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest właścicielem m.in. pięciu funkcjonujących obiektów handlowych, pięciu projektów będących obecnie w fazie realizacji oraz licznych nieruchomości ulokowanych na terenie całego kraju.

Inwestycje zrealizowane:
Centrum Handlowe Rywal I, II, III – Biała Podlaska
Centrum Handlowe Hermes – Skarżysko-Kamienna
Galeria Kociewska – Tczew
Galeria Kamienna – Starachowice
INBAG – Bartoszyce
Centrum Handlowe Liwa – Kwidzyn
INBAG – Szamotuły
INBAG – Lubań

Inwestycje w fazie realizacji:
Centrum Handlowe Rywal IV- Biała Podlaska
Galeria Stela – Cieszyn
INBAG – Bogatynia
INBAG – Kraśnik